РеєстраціяУВАГА! Реєстраціїєю на сайті Ви даєте згоду на розсилку новин з нашого сайту.Під час реєстрації Вам необхідно вказувати діючу поштову адресу. В іншому випадку Ви не зможете отримати доступ до матеріалів сайту.

Вітаю Вас на сторінках сайту "Українська мова і література". Сайт створений для учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, правознавства, класних керівників, педагогів-організаторів і, як показав досвід, студентів вищих навчальних закладів.

На момент створення в 2006 році подібного сайту для вчителів української мови та літератури не існувало. Тому ми через сайт знайшли однодумців, які не просто користувалися матеріалом, розміщеним на сайті, а й надсилали свої доробки.

Працюючи учителем української мови та літератури я зіткнулася з такою проблемою: ми, мовники, маючи начебто достатню кількість друкованої методичної літератури, практично не маємо матеріалу на сторінках Інтернету. Саме тому я і вирішила зробити цей сайт - невелику спробу допомогти вчителям і тим, кого цікавить матеріал з української мови та літератури та інших предметів.

Тут розміщено матеріал, розроблений мною та іншими вчителями. Я буду вдячна тим, хто не просто зацікавиться і прочитає подані на сайті відомості, а й погодиться співпрацювати зі мною, надішле для розміщення на сайті свої доробки (звичайно, всі матеріали друкуватимуться з поміткою авторства).

За час існування сайту свої роботи надіслали Ірина Дзюба, Лідія Василівна Лутай, Наталія, Галина Дмитрівна Пуха, Валентина Олександрівна Кара, Галина Котлярчук, Ольга Василівна Молодець, Тетяна Ковальова, Тетяна Пересунько, Тетяна Дульдієр, Віталій Ляскало, Ніна Павленко, Ірина Піскун, Наталія Ігнатьєва, Світлана Денисенко, Світлана Володимирівна Макеєва, Оксана Анатоліївна Матієнко, Любов Снігур. Дякую колегам за співпрацю. Надіюся, що ця співпраця буде продовжуватися. Отримані листи говорять про те, що наша праця не залишається непоміченою і потрібна людям. Надіслані матеріали не рецензуються і виставляються, як є. Лише вказується, хто надіслав цей матеріал. Для зв'язку один з одним пропоную для дописувачів надсилати наступні дані про себе: прізвище, ім'я, по батькові, і (за бажанням) місце роботи та інформацію про себе, фотографію.

Коротко про себе: Лосіцька Людмила Миколаївна – за освітою - вчитель української мови та літератури (вища категорія). Працювала начальником відділу освіти Золотоніського району Черкаської області. До цього 11 років працювала вчителем української мови та літератури Кривоносівського навчально-виховного комплексу, де й зараз продовжую працювати. Цікавлюсь питанням проблемного навчання і розвитку пізнавальної діяльності учнів, а також проблемою виховного впливу уроків української мови та літератури на учнів. Є певні досягнення: мої 2 учні отримали гранти на навчання від фонду інтелектуальної співпраці «Україна -- ХХІ століття», один учень виборов 3 місце на ІІІ етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, ін.

 
Пошук по сайту