РеєстраціяУВАГА! Реєстраціїєю на сайті Ви даєте згоду на розсилку новин з нашого сайту.Під час реєстрації Вам необхідно вказувати діючу поштову адресу. В іншому випадку Ви не зможете отримати доступ до матеріалів сайту.

Видавництво “Зелений пес” презентує

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Видавництво “Зелений пес” презентує

нову пізнавальну серію про життя видатних українських діячів.

Серія “12 БАЛІВ

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку

(а також для дорослих, які цікавляться історією та культурою України).

Головні герої книги – діти, які проводять розслідування життя видатних українських діячів.

Серія має не тільки художньо - пізнавальний, а й навчальний характер - елементи енциклопедії та вміщена в кінці табличка з датами дозволяють використовувати книжку, як додатковий матеріал на уроках історії України та літератури, для написання рефератів, підготовки до відкритих уроків, написання творів тощо.

Книги серії не сприймаються як підручник, тому допомагають зацікавити дітей історією та культурою України і пробудити в них дух патріотизму.

Книги допоможуть для дітей скласти свою неупереджену і ніким не нав'язану думку про діячів, які залишили вагомий слід у нашій історії.

Формат 70х90/16

Внутрішній блок - якісний офсетний папір, яскраві повноколірні ілюстрації, цікава верстка, зручний для читання шрифт, 48 ст.

Обкладинка - інтегральна.

Зараз в серії видано 5 книжок:

Тарас Шевченко і Я. Левицька Віта, Тетяна Катіна

Починається історія у літньому дитячому таборі, з хлопячої витівки. Хлопці пофарбували фізруку вуха зеленкою, а на зауваження наводять у приклад Тараса Шевченка, мовляв теж бешкетував. От і отримують завдання з`ясувати, а чим же ще відомий Тарас Шевченко?

Хлопці повинні розібратися у житті Кобзаря і розповісти не те, що в хрестоматіях пишуть, а живу правду, та ще й так, щоб усі аж роти пороззявляли! Озброївшись літературою та інтернетом, діти дізнаються про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка – геніального поета, талановитого художника, неординарну особистість свого часу.

Чому його вважають душею України, а його твори вивчають у школі? Відповісти на ці питання школярі тепер зможуть самостійно, уважно прочитавши цю книгу.

Іван Мазепа і Я. Ганна Ручай.

Історія гетьмана Івана Мазепи, подана через сприйняття сучасних школярів, які разом з учителем прагнуть з’ясувати складні обставини тієї доби. У цій книжці йдеться про добу, коли жив гетьман Іван Мазепа, про його долю та про зраду, у якій його звинувачують недруги. Крок за кроком читач дізнається, хто ж такий Мазепа – зрадник чи слуга свого народу.

Леся Українка і Я. Марина Горянич.

Історія життя та творчості Лесі Українки, її перемоги над собою, недугою та царатом, що душив будь-яке живе українське слово. Читач дізнається про життя та творчість видатної поетеси Лесі Українки, її мужність перед обличчям долі. Книга допоможе розібратися у чому життєвий та творчий подвиг цієї тендітної дівчини.

Степан Бандера і Я. Віта Левицька.

Історія життя та діяльності Степана Бандери, подана як детективне дослідження, що ведуть хлопчик та його старший брат у пошуках істини. Книга про добу, коли жив Степан Бандера, про події, що спонукали його до боротьби, та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували недруги України.

Княгиня Ольга і Я. Марина Горянич.

Літописне оповідання про княгиню Ольгу та місцеві поліські легенди про зраду князів стали приводом для детективного розслідування, що його ведуть близнята-підлітки та їхній старший приятель-студент. Йдеться про найдавніші часи існування нашої держави та про одну з найвизначніших її особистостей – княгиню Ольгу, що саме зробила вона для країни та чому її було визнано рівноапостольною.